Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Czaszyn, gmina Zagórz, położona wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w drugiej linii zabudowy od rzeki Osława, w odległości około 50 m od rzeki. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 0,1438 ha zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym wybudowanym wlatach 80 - tych XX wieku o pow. zabudywy 73,20 m2 (do zaadaptowania na dowolne cele).
Zabudowę działki stanowi murowany budynek mieszkalny dwurodzinny wybudowany na początku lat 60 - tych XX wieku, o atrakcyjnej bryle. Jest to obiekt piętrowy, w całości podpiwniczony, kryty dachówką cementową, częściowo docieplony styropianem. Część okien wymieniona w 2006 roku na PCV. Budynek posiada instalację elektryczną, gaz z sieci, wodę (z własnej studni), kanalizację (szambo), centralne ogrzewanie (połowa domu ogrzewana gazem, driga część ogrzewana piecami).
Dom o powierzchni użytkowej 215 m2, na którą składają się 2 niezależne lokale mieszkalne o następujących pomieszczeniach: WC, kuchnia, przedpokój, 3 pokoje, spiżarka, łazienka, hall i weranda.
Wjazd na posesję z lokalnej drogi asfaltowej.

» cena sprzedaży - 360 000 zł (słownie: trzysta sześćdziesiąt tysięcy złotych)