Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Zagórz, obręb Dolina, w trzeciej linii zabudowy od głównej drogi prowadzącej przez Zagórz (drogi krajowej nr 84, prowadzącej z Sanoka do przejścia granicznego w Krościenku).
W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 2883 m2 zabudowana dużym murowanym budynkiem mieszkalnym.

Jest to obiekt wolnostojący, piętrowy (kondygnacje o układzie półpięter), w połowie podpiwniczony, z poddaszem użytkowym do adaptacji. Budynek wykonany z bloczków Siporex, w całości ocieplony i otynkowany, dach kryty blachą trapezową, nowa stolarka okienna PCV w kolorze brązowym (okna na parterze wyposażone są w elektryczne żaluzje antywłamaniowe). Rok budowy połowa lat 90 - tych XX wieku.

Dom o powierzchni ogólnej około 385 m2 i powierzchni użytkowej (obecnie zagospodarowanej) około 230 m2.
W budynku znajdują się:
- w podpiwniczeniu: pralnia z WC, kotłownia i pomieszczenie na skład opału,
- na parterze: duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, łazienka z WC, wiatrołap, komunikacja, pokój i duża sypialnia z wyjściem na duży taras,
- na piętrze: duży salon z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z WC, wiatrołap, komunikacja, pokój i duża sypialnia z wyjściem na balkon.

Dom charakteryzuje się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i estetycznym wykończeniem wnętrz.
Do sprzedaży z podstawowym wyposażeniem, budynek w dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany i modernizowany.
Obiekt posiada dwie klatki schodowe, jedna wewnętrzna, centralnie umieszczona w budynku, oraz druga zewnętrza, która umożliwia niezależne wejścia na parter i piętro.
Przy budynku znajduje się dobudowany garaż dwustanowiskowy.

Uzbrojenie nieruchomości stanowi: energia elektryczna, gaz z sieci, woda i kanalizacja miejska, centralne ogrzewanie (nowa instalacja w miedzi, dwa piece do C.O., jeden na gaz, drugi na paliwo stałe), ciepła woda użytkowa z pieca dwufunkcyjnego.

Działka w całości ogrodzona z bramą wjazdową na pilota, teren wokół budynku i podjazd wyłożony kostką brukową, na działce dodatkowo znajduje się drewniana altana z wiatą, miejsce przygotowane pod staw lub basen, oraz liczne nasadzenia ozdobne (drzew, krzewów i kwiatów).

Nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub pod agroturystykę.
Zagórz to niewielkie miasteczku usytuowane u ujścia rzeki Osławy do Sanu, leżące na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych (kolejowych i drogowych). To z Zagórza rozchodzą się drogi w kierunku Leska i Jeziora Solińskiego, oraz w kierunku Komańczy. Sama miejscowość i gmina posiada liczne atrakcje turystyczne, może też stanowić miejsce wypadowe nad Jezioro lub w Bieszczady Wysokie.

» cena sprzedaży - 550 000 zł (słownie: pięćset pięćdziesiąt tysięcy złotych)