Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok, w Dolinie rzeki San.
W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1577 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi.

Dom to obiekt wolnostojący, piętrowy, ze strychem nieużytkowym, w całości podpiwniczony, murowany z cegły pełnej, kryty blachą, od zewnątrz ocieplony i okryty tynkiem akrylowym. Wybudowany został w pierwszej połowie lat 60 - tych XX wieku. Od tego czasu był wielokrotnie modernizowany i podnoszony był jego standard. Aktualnie parter domu wykończony zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami, zaś piętro wymaga odświeżenia lub niewielkiego remontu.
Na parterze domu znajdują się: dwa pokojem przestronna, jasna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój, natomiast na piętrze cztery pokoje i przedpokój. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 124,30 m2.
Na podpiwniczenie składa się garaż, kotłownia oraz pomieszczenia piwniczne i pomocnicze. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 180 m2 (część użytkowa plus podpiwniczenie).
Dom wyposażony jest w następujące instalacje: energię elektryczną, gaz z sieci, wodę z własnej studni i wodociągu gminnego, kanalizację (osadnik), centralne ogrzewanie i centralna ciepła woda z piecyka gazowego dwufunkcyjnego.

Oprócz domu na działce znajduje się także murowany budynek garażowo - gospodarczy o powierzchni ok. 45 m2 oraz murowany budynek gospodarczy (obecnie pełniący funkcję letniej garderoby) o powierzchni ok. 34 m2.

Posesja w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana (teren pomiędzy budynkami wyłożony kamieniem, na działce znajdują się liczne nasadzenia ozdobne i drzewka owocowe).
Dogodny dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej.

Nieruchomość położona w najładniejszej części gminy Sanok, w Dolinie rzeki San, w granicach Parku Krajobrazowego Gór Słonnych. Mrzygłód to dawne miasteczko królewskie, lokowane na prawie magdeburskim w 1428 roku (prawa te utraciło dopiero na początku XX wieku). Do dziś zachował się małomiasteczkowy charakter miejscowości z wybrukowanym rynkiem i licznymi zabytkami. Zarówno Mrzygłód, jak i okoliczne miejscowości oferują atrakcje dla ruchu turystycznego: wędkowanie, grzybobranie, wędrówki piesze i rowerowe, kąpiele rzeczne. Z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na otaczające zalesione wzgórza. Atutem nieruchomości jest jej bliskie położenie względem rzeki San (ok. 300 m).
Atrakcyjne miejsce zarówno do mieszkania, jak i prowadzenia agroturystyki (istnieje łatwa możliwość adaptacji wszystkich budynków na pokoje dla turystów z niezbędnym zapleczem sanitarnym, oraz możliwości dalszego zagospodarowania działki).

» cena sprzedaży - 320 000 zł (słownie: trzysta dwadzieścia tysięcy złotych)