Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona na osiedlu Nowy Zagórz, w mieście Zagórz, w skład której wchodzi grunt o powierzchni 1070 m2 oraz wolnostojący budynek mieszkalny.
Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, wybudowany w 2000 roku, wykonany w postaci muru warstwowego z podwójnym dociepleniem, okryty tynkiem akrylowym. Dach o konstrukcji drewnianej, kryty onduliną. Stolarka okienna i drzwiowa w całości drewniana (okna nowego typu).
Dom charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, pomieszczenia są przestronne i ładnie nasłonecznione.
Obiekt o powierzchni użytkowej około 180 m2, w którego skład wchodzą:
- na parterze: salon z częścią jadalną i wyjściem na taras, kuchnia, pokój, łazienka, WC, spiżarka, pralnia i holl,
- na poddaszu: 4 pokoje, łazienka i holl.
W podpiwniczeniu domu znajduje się kotłownia, pomieszczenia pomocnicze oraz dwa niezależne garaże. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 270 m2.
Dom wymaga niewielkich prac wykończeniowych i remontowych oraz odświeżenia wnętrz.

Grunt wokół budynku w całości zagospodarowany, posiada liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Granice działki obsadzone tujami i żywopłotem (naturalne ogrodzenie). Na gruncie znajduje się również altana ogrodowa z grillem i wędzarnią, drewniana unikalna huśtawka, oraz stół i dwie ławki.

Wjazd na posesję bezpośrednio z osiedlowej drogi asfaltowej.
Nieruchomość uzbrojona w energię elektryczną, gaz z sieci, wodę i kanalizację miejskie, centralne ogrzewanie (piec na gaz), ciepła woda użytkowa z niezależnego piecyka gazowego.

Nieruchomość położona na szczycie wzniesienia, z przepięknym widokiem na okolicę oraz pasmo Gór Słonnych. W otoczeniu znajduje się duży kompleks leśny oraz ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Atrakcyjna oferta dla osób, które marzą o domu położonym w cichym i spokojnym miejscu, blisko natury. Dodatkowym atutem jest relatywnie duża działka, jedna z niewielu na tym osiedlu.

» cena sprzedaży - 450 000 zł (słownie: czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych)