Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Zahutyń, gmina Zagórz.
W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 889 m2 oraz murowany budynek mieszkalny.
Jest to dom wolnostojący, piętrowy z częściowo użytkowym poddaszem i przyziemiem, wybudowany na przełomie lat 80 - tych i 90 - tych XX wieku. Budynek murowany z pustaka, okryty tynkiem tradycyjnym, niedocieplony. Dach o konstrukcji drewnianej, kryty w większości blachą, w niewielkiej części płytami z poliwęglanu. Stolarka okienna częściowo drewniana starego typu, częściowo PCV.
Dom o łącznej powierzchni użytkowej ok. 190 m2, funkcjonalnie podzielony jest na dwa mieszkania z niezależnymi wejściami.
W jednym z mieszkań znajduje się pokój dzienny z klatką schodową, niewielka kuchnia, jadalnia, łazienka, WC, trzy sypialnie i korytarz.
W drugim mieszkaniu znajduje się otwarty salon z kominkiem, łazienka, kuchnia, sypialnia, pom. pomocnicze i korytarz.
Dodatkowo na poziomie parteru (przyziemia), znajdują się dwa garaże oraz kotłownia wspólna dla całego budynku. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 260 m2.
Budynek posiada pełne instalacje: elektryczną i siły, gazową, wodną (ze studni), kanalizacyjną (szambo) oraz centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe).
Dom jest w średnim stanie technicznym i o przeciętnym standardzie, wymaga remontu.
Grunt przed budynkiem utwardzony, z pojedynczymi nasadzeniami ozdobnymi. Działka częściowo ogrodzona.
Zwyczajowy wjazd na posesję z gminnej drogi asfaltowej realizowany jest poprzez drogę utwardzoną kamieniem.» cena sprzedaży - 230 000 zł (słownie: dwieście trzydzieści tysięcy złotych)