Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Załuż, gmina Sanok.
Jest to nieruchomość składająca się z gruntu działki o powierzchni 900 m2 (9 arów) oraz murowanego budynku mieszkalnego.
Dom to obiekt wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, ze strychem nieużytkowym, wybudowany pod koniec lat 80 - tych XX wieku. Został on wymurowany z pustaka ceramicznego i pianobetonowego oraz cegły pełnej, dach kryty jest blachą felcowaną.
Budynek o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, w którym znajdują się:
- na parterze: pokój dzienny, kuchnia, łazienka z WC, spiżarka, ganek i przedpokój,
- na piętrze: 4 pokoje i przedpokój, oraz niewielki zadaszony taras.
Na powierzchnię ogólną budynku (ok. 160 m2) składają się także pomieszczenia w piwnicy (garaż, kotłownia oraz trzy pomieszczenia piwniczne).

Dom charakteryzuje dobry rozkład przestrzenno - funkcjonalny, dobry stan techniczny oraz średni standard wykończeń (oryginalny standard z lat 80 - tych). W poprzednim roku w domu zamontowano nowy piec do centralnego ogrzewania, a w tym roku wyremontowano komin.

Nieruchomość uzbrojona jest w energię elektryczną, wodę (z własnej studni i wodociągu) i kanalizację gminną, centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe), ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego, oraz sieć teletechniczną (telefon, internet). Istnieje łatwa możliwość podłączenia do domu gazu z sieci.

Wjazd na posesję odbywa się bezpośrednio z głównej drogi asfaltowej biegnącej przez miejscowość.

Działka w całości ogrodzona i zagospodarowana (podjazd do garażu wyłożony płytami betonowymi, na działce znajdują się liczne nasadzenia ozdobne i owocowe). Dodatkowo w narożu działki posadowiony jest niewielki budynek gospodarczy.

» cena ofertowa - 220 000 zł (słownie: dwieście dwadzieścia tysięcy złotych)