Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Łodzina, gmina Sanok, w Dolinie rzeki San.
Jest to działka o powierzchni 2300 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem garażowo - gospodarczym.

Dom to obiekt wolnostojący, piętrowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, murowany z cegły pełnej i pustaków, kryty blachodachówką, od zewnątrz ocieplony i okryty tynkiem akrylowym. Wybudowany został w latach 80 - tych XX wieku. Dom w dobrym stanie technicznym, o średnim standardzie wykończeń (charakterystycznym dla lat 80-tych i 90-tych XX wieku, z poddaszem do wykończenia). Pomieszczenia w domu są jasne, przestronne, funkcjonalnie rozmieszczone.
Struktura budynku:
- parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, klatka schodowa i ganek
- piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój i klatka schodowa
- poddasze: przygotowane jest pod 2 pokoje, łazienkę, garderobę i przedpokój
- podpiwniczenie: kotłownia, 2 piwnice, skład opału, korytarz. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok 200 m2, powierzchnia całkowita (z podpiwniczeniem) ok 280 m2.
Dom wyposażony jest w instalację elektryczną, gaz z sieci, wodę z lokalnego ujęcia, kanalizację (szambo), centralne ogrzewanie (z pieca na paliwo stałe), ciepła woda z bojlerów elektrycznych.

Oprócz domu na działce znajduje się także murowany budynek garażowo - gospodarczy o powierzchni ok. 60 m2 oraz drewniana altana garażowa.

Posesja w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana (teren pomiędzy budynkami utwardzony asfaltem, na działce znajdują się liczne nasadzenia ozdobne).
Na działkę urządzone są dwa wjazdy, jeden z drogi asfaltowej, drugi z bocznej drogi gruntowej utwardzonej.

Nieruchomość położona w najładniejszej części gminy Sanok, w Dolinie rzeki San, na obrzeżu Gór Czarnych, wchodzących w skład Pogórza Dynowskiego. Zarówno Łodzina, jak i okoliczne miejscowości oferują atrakcje dla ruchu turystycznego: wędkowanie, grzybobranie, wędrówki piesze i rowerowe, kąpiele rzeczne. Z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na otaczające zalesione wzgórza.
Atrakcyjne miejsce zarówno do mieszkania, jak i prowadzenia agroturystyki (istnieje łatwa możliwość adaptacji budynku na pokoje dla turystów z niezbędnym zapleczem sanitarnym, oraz możliwości dalszego zagospodarowania działki).

» cena sprzedaży - 300 000 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych)