Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Nowosielce, gmina Zarszyn, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28, na odcinku pomiędzy Sanokiem i Krosnem.
W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 3060 m2 oraz murowany budynek mieszkalno - gospodarczy.
Jest to obiekt murowany, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, w dobrym stanie technicznym, wymagający modernizacji i wykończenia pomieszczeń głównie części mieszkalnej.
Budynek o łącznej pow. użytkowej ok. 210 m2, w którym znajdują się:
>> w części mieszkalnej: korytarz, kuchnia, łazienka oraz otwarta przestrzeń na poddaszu (o łącznej powierzchni ok. 130 m2),
>> w części gospodarczej, użytkowanej jako warsztat: pomieszczenie warsztatowe, drugie pomieszczenie warsztatowe z kanałem, oraz pomieszczenie socjalne, obecnie użytkowane jako biuro i szatnia (o łącznej powierzchni ok. 80 m2).
Obecny stan budynku i jego rozkład przestrzenny pozwalają na adaptację budynku, zarówno w kierunku mieszkalnym, jak i użytkowym.
Nieruchomość uzbrojona w energię elektryczną, gaz z sieci, wodę z własnej studni, kanalizację (szambo). Istnieje także łatwa możliwość podłączenia budynku do wodociągu gminnego i sieci kanalizacyjnej. Do budynku doprowadzona jest również siła.
Działka wokół budynku ładnie zagospodarowana, część granic obsadzona jest roślinami ozdobnymi. Niezabudowana część działki idealnie nadaje się na urządzenie ogrodu z elementami architektury ogrodowej (altanki, grille, itp.).
Nieruchomość posiada dogodny wjazd z drogi asfaltowej.» cena sprzedaży - 280 000 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt tysięcy złotych)