Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Strachocina, gmina Sanok.
W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 2036 m2, drewniany budynek mieszkalno - gospodarczy oraz murowany budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym.

Budynek mieszkalno - gospodarczy, to obiekt wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, o konstrukcji drewnianej. Część mieszkalna była na bieżąco remontowana w miarę potrzeb, kryta jest blachą trapezową powlekaną, posiada nowe okna PCV. Część gospodarcza o powierzchni ok. 50 m2, kryta jest częściowo dachówką, częściowo eternitem i wymaga remontu (można ją zaadoptować na cele mieszkalne), lub rozebrać.
Częśc mieszkalna posiada powierzchnię ok. 55 m2, na którą składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC i wiatrołap. W części mieszkalnej znajdują się także dwa pomieszczenia pomocnicze o łącznej powierzchni ok. 20 m2.
Dom wyposażony jest w instalację elektryczną, gazową, wodną (z własnej studni), kanalizacyjną (gminną) i centralne ogrzewanie (piec gazowy dwufunkcyjny), dodatkowo dom ogrzewany jest piecem kaflowym.

Dodatkowo na działce znajduje się również murowany dom, wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, ze strychem, w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej około 90 m2. Na budynek została wydana decyzja zezwalająca na rozbudowę i przebudowę tego budynku. Docelowo ma to być obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 190 m2. Decyzja obejmuje także budowę budynku gospodarczego o powierzchni ok. 40 m2

Dojazd do posesji lokalną gminną drogą asfaltową. Działka ogrodzona siatką, częściowo zagospodarowana (posiada ładne nasadzenia ozdobne).

Atrakcyjna oferta, dla osób które poszukują ciszy i spokoju, jednocześnie blisko miasta (do Sanoka ok. 13 km, do Brzozowa ok. 15 km, do Krosna ok. 35 km).

» cena sprzedaży - 170 000 zł (słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy złotych)