Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Zagórz, gmina Zagórz, w pobliżu drogi krajowej nr 84.
W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 3587 m2, murowany budynek mieszkalny oraz drewniany budynek gospodarczy.
Dom to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, ze strychem, posadowiony na fundamencie betonowym, ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z cegły pełnej, dach o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną. Dom został wybudowany w okresie międzywojennym, posiada ciekawą bryłę nawiązującą swą architekturą do willi budowanych w tamtym okresie.
Budynek posiada powierzchnię ok. 160 m2, na którą składają się: 5 pokoi, kuchnia, spiżarka, łazienka z WC, ganek, zabudowana weranda, korytarz i przedpokój. W podpiwniczeniu znajduje się kotłownia i pomieszczenia piwniczne.
Dom wyposażony jest we wszystkie podstawowe media (energię elektryczną, gaz z sieci, wodę i kanalizację miejskie) oraz częściową instalację centralnego ogrzewania z piecem na paliwo stałe.
Obiekt przeznaczony jest do generalnego remontu, posiada jedynie wymienioną większą część okien na PCV.

Dużym atutem nieruchomości jest jej atrakcyjne położenie, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, szkoły, oraz stosunkowo niedaleko centrum miasta, oraz duża działka, której przeważająca część porośnięta jest starym, urokliwym sadem owocowym. Pomimo, iż dom znajduje się blisko drogi krajowej, posadowiony on jest pomiędzy innymi budynkami mieszkalnymi, dzięki czemu pod domem jest cicho i spokojnie.

» cena sprzedaży - 230 000 zł (słownie: dwieście trzydzieści tysięcy złotych)