Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w centrum Polańczyka, nad Jeziorem Solińskim, w samym sercu turystycznej części Bieszczad.
Jest to działka o powierzchni 7495 m2, położona w sąsiedztwie zabudowy pensjonatowej, rekreacyjnej, agroturystycznej oraz usługowo - handlowej.
Teren w kształcie zbliżonym do długiego prostokąta (szerokość przy drodze wynosi ok. 51 m, długość ok. 235 m), łagodnie opada w kierunku północnym (w dół od drogi).
Grunt znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze biegnącej przez Polańczyk, będącej jednocześnie części drogi wojewódzkiej i tzw. Małej Pętli Bieszczadzkiej. Dla działki wydana została zgoda na zjazd z w/w drogi.
Teren posiada pełne uzbrojenie, tj. w energię elektryczną, gaz z sieci, wodę i kanalizację gminną oraz sieć światłowodową. Energia elektryczna do podłączenia z działki sąsiedniej, pozostałe sieci znajdują się na działce.
Zgodnie z obowiązaującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego "Uzdrowisko Polańczyk" przeważająca część działki stanowi teren dla zabudowy pensjonatowej, pozostała zaś tereny zieleni urządzonej oraz tereny rolne. Tereny rolne stanowią znakomite uzupełnienie do zabudowy pensjonatowej, a wykorzystać je można pod oczka wodne, sadzawki, stawy rekreacyjnej, place zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, itp.

Jest to jedna z ostatnich niezabudowanych działek w tej części miejscowości możliwa do zakupu. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie stanowi idealną inwestycję dla osób, które marzą o prowadzeniu własnego pensjonatu. Ogromnym walorem działki jest fakt, że rozpościera się z niej przepiękny widok na Jezioro Solińskie i okoliczne wzgórza.

Polańczyk to jedna z najpopularniejszych miejscowości położonych nad Jeziorem Solińskim, rocznie odwiedzają ją setki tysięcy turystów. Miejsce to oferuje szeroki wachlarz możliwości wypoczynku, w postaci kąpieli w wodach Jeziora Solińskiego, spacerów po plaży, uprawiania sportów wodnych, wędrówek pieszych i rowerowych, z kolei dla amatorów ekstremalnych wrażeń dostępne są kursy płetwonurkowe, off - road samochodami terenowymi i quadami, paintball i speedball, loty szybowcami i paralotniami, czy zjazdy linowe z zapory w Solinie.

» cena sprzedaży - 1 250 000 zł (słownie: jeden milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych)