Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Jędruszkowce, gmina Sanok.
Jest to niezabudowana działka o charakterze rolno - budowlanym o powierzchni 1,2096 ha, zlokalizowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej, oraz gruntów niezabudowanych. Część działki, na którą można się starać o warunki zabudowy posiada powierzchnię 2172 m2 (grunt o niskiej klasie).
Działka o dogodnych gabarytach (prostokąt o przybliżonych wymiarach 50 m x 220 m), korzystnie ukształtowana (teren niemal płaski).
Uzbrojenie stanowi energia elektryczna, gaz z sieci, woda (studnia do wykonania we własnym zakresie) i kanalizacja gminna. Wszystkie media do podłączenia z działek sąsiednich.
Dojazd do działki realizowany jest drogą gruntową utwardzoną, jedynie na odcinku ok. 30 m drogą gruntową nieutwardzoną. W obecnym roku (2018) w planach gminy przewidziane jest wykonanie na tej drodze nawierzchni asfaltowej.
Ta oferta to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieliby mieć dom z dużym ogrodem, w cichym i spokojnym miejscu, lub poszukują nieruchomości do ulokowania kapitału.

» cena sprzedaży - 32 000 zł (słownie: trzydzieści dwa tysiące złotych)