Przedmiotem sprzedaży są działki położone w Krośnie, obręb Polanka, przy ulicy Decowskiego.
Jedna z działek posiada powierzchnię 1325 m2 i jest w kształcie trapezu, pozostałe są to działki o powierzchni 841 m2 każda, w kształtach zbliżonych do prostokątów. Wszystkie działki są korzystnie ukształtowane - teren płaski.
Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.
Gabaryty działek pozwalają na dogodne posadowienie na nich typowych, średniej wielkości, domów parterowych z poddaszem użytkowym.
Dojazd do pierwszej działki realizowany jest osiedlową drogą asfaltową (ulicą Decowskiego), do pozostałych poprzez służebność gruntową.
Grunt uzbrojony jest we wszystkie podstawowe media (energia elektryczna i woda są na jednej z działek, pozostałe media do podłączenia z działek sąsiednich.
Działki położone są na cichym, spokojnym osiedlu, z wygodnym dojazdem do ulicy Zręcińskiej, a dalej do obwodnicy miasta. Na osiedlu zlokalizowane są niewielkie sklepy spożywcze i różnobranżowe punkty usługowo - handlowe, jak również przystanki komunikacji miejskiej. W odległości ok. 2 km od działek znajduje się także szkoła podstawowa.

» cena ofertowa za działkę o pow. 1325 m2 - 80 000 zł (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych)
» cena ofertowa za każdą z pozostałych działek - 50 000 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych)