Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Przybyszów, gm. Bukowsko, niedaleko Karlikowa, u stóp góry Tokarnia, wchodzącej w Pasmo Bukowicy.
Jest to działka o powierzchni 4526 m2, w kształcie zbliżonym do dużego ładnego trapezu. Nieruchomość znajduje się na niewielkim wzniesieniu o wystawie południowo - wschodniej. Umiejscowienie to sprawia, że z działki rozpościera się przepiękny widok na okolicę
Dojazd do działki realizowany jest drogą utwardzoną płytami betonowymi, a na odcinku około 800 m drogą gruntową nieutwardzoną.
Istnieje możliwość posadowienia na działce niewielkich domków rekreacyjnych, niezwiązanych trwale z gruntem, z własnym zaopatrzeniem w media.
Nieruchomość sąsiaduje z gruntami niezabudowanymi i zadrzewionymi. Okolica nieskalana cywilizacją, "dzika", idealna do osób, które chcą poobcować z naturą.
Przez miejscowość przebiega czerwony szlak pieszy prowadzący z Puław do Komańczy, wchodzący w skład Głównego Szlaku Beskidzkiego. Miejsce doskonałe do spacerów, wypraw rowerowych, a w zimie (ze względu na bliskość wyciągu narciarskiego) na wypad na narty.


» cena sprzedaży - 25 000 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych)