Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Skorodne, gm. Lutowiska, w malowniczej części Bieszczad, u podnóża pasma górskiego Otryt.
Jest to niezabudowana działka o powierzchni 6300 m2, w nieforemnym kształcie, zbliżonym nieco do trójkąta. Grunt posiada urozmaiconą rzeźbę terenu (część działki płaska, część to zadrzewione zbocze).
Działka znajduje się w sąsiedztwie terenów niezabudowanych, w odległości ok. 500 m od zabudowań wiejskich.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej atrakcyjne położenie nad jednym z górskich bieszczadzkich potoków (nad Potokiem Głuchym).

Oferta idealna dla osób, które marzą o domku rekreacyjnym, w cichym miejscu, w otoczeniu nieskażonej natury, z dala od miejskiego zgiełku.

Skorodne to dawna bojkowska wioska, położona pomiędzy Lutowiskami a Polaną. Geograficznie znajduje się ona w Górach Sanocko - Turczańskich, pomiędzy pasmem Ostre (od północy), a pasmem Otryt (od południa). Obecnie znajduje się w niej kilka domów, w których zamieszkuje ok. 50 osób. To miejsce to świetna baza wypadowa w najatrakcyjniejsze miejsca tej częsci Polski. Wioska zlokalizowana jest ok. 15 m od Jeziora Solińskiego, ok. 6 km od Lutowisk oraz ok. 25 km od Ustrzyk Górnych, z których prowadzi większość szlaków na Połoniny i inne pasma górskie.


» cena sprzedaży - 48 000 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy złotych)