Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Wola Piotrowa, gmina Bukowsko.
Jest to mieszkanie zajmujące jeden segment budynku szeregowego, czterolokalowego.
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 166,75 m2, w tym część mieszkalna ok. 90 m2, w skład, której wchodzą:
- na parterze: wiatrołap, przestronny pokój dzienny, duża jasna kuchnia, spiżarka, WC oraz przedpokój i klatka schodowa,
- na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój i korytarz.
Do powierzchni całkowitej wchodzą także pomieszczenia w podpiwniczeniu: 3 piwnice, kotłownia i pomieszczenie składu opału, oraz pomieszczenie w budynku gospodarczym (komórka).
Właściciel korzystać może także z ogródka oraz dwóch miejsc parkingowych pod budynkiem.
Mieszkanie remontowane w miarę potrzeb właścicieli (wymieniona przeważająca część okien na PCV, wyremontowane łazienki, kuchnia, pokój dzienny i jeden z pokoi na piętrze). Do odświeżenia i niewielkiego remontu pozostają dwa pokoje na piętrze i część komunikacyjna (klatka schodowa, przedpokoje).
Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno - kanalizacyjną (woda z lokalnego ujęcia, własna oczyszczalnia ścieków) oraz centralnego ogrzewania (własne c.o. z piecem na paliwo stałe, ciepła woda użytkowa z wymiennika podłączonego do pieca do c.o.).
Niskie miesięczne koszty utrzymania mieszkania.

Nieruchomość położona w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy, na skraju miejscowości. Wola Piotrowa to wieś zlokalizowana przy zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 889 z Sieniawy, przez Bukowsko do Szczawnego. Dalej droga ta łączy się z drogą wojewódzką nr 892 prowadzącą do przejścia granicznego przez Radoszyce na Słowację. Na terenie wsi funkcjonuje kilka gospodarstw agroturystycznych, a w pobliskim Karlikowie jeden z największych wyciągów narciarskich w tej części Polski.
Idealna oferta dla osób, które marzą o własnym "kącie" blisko Bieszczad i Beskidu Niskiego. Miejsce doskonałe do spacerów, wypraw rowerowych, a w zimie (ze względu na bliskość wyciągu narciarskiego) na wypad na narty.


» cena sprzedaży - 210 000 zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy złotych)